statystyki szczegółowe

Aktualności

Mecz na wyjeździe z Gryfem Sicienko

• autor: Admin, 2018-11-19 23:09

15 Kolejka Klasy Okręgowej Gryf Sicienko- Cyklon Kończewice. Mecz ten zakończył się wynikiem 1-3. Mecz ten odbył się w sobotę 17.11.2018 o godzinie 11:00. Po dojechaniu na miejsce sprawdziliśmy boisko. Murawa była oszroniona, z powodu tak wczesnej godziny przy takiej temperaturze.

Mecz był bardzo agresywny ze strony Gryfu, zawodnicy tej drużyny nie powstrzymywali się od nieczystych zagrywek. Dobrym przykładem tego zachowania był ewidentny faul na Łagodzińskim, lecz sędzia nie widział tego i puścił grę dalej, co w konsekwencji daje Gryfowi korzystny wynik dla nich. Gryf prowadzi 1-0 w 14 minucie meczu. Cyklon nie mógł przejść obok tego obojętnym i postanowił dać siebie 110% i tak się stało. W 20 minucie Norbert Hamerla popisał się doskonałym wyczuciem w polu karnym i po asyście od Nowego, kieruję piłkę wprost do bramki. Cyklon wyrównuję 1-1. Zawodników Gryfu to zdenerwowało, ponieważ zaczęli faulować naszych zawodników, sędzia ukrócił kilkukrotne przewinienie tego samego zawodnika, pokazując mu żółtą kartkę. Kilka minut później sytuacja Hamerli na wynik 1-2 po podaniu Mańki. Norbert miał idealną sytuację sam na sam z bramkarzem, niestety niefortunnie uderzył w piłkę i poleciała ona obok słupka bramki. Adrian Kowalski także pokazał nam dobrą grę, po wyminięciu 2 obrońców znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, minął go, lecz po oddaniu strzału piłka trafia w słupek. W doskonałej sytuacji znalazł się Adrian Kowalski, który w 32 minucie po bardzo dobrym podaniu prostopadłym od Piotra Kurka kieruje piłkę w prawe okienko. Ta akcja daje nam wynik 1-2. W 44 minucie ponownie Norbert Hamerla dobija piłkę po podaniu Bartka Łagodzińskiego, co daje nam wynik meczu 1-3. Zawodnicy schodzą do szatni z wynikiem 1-3. Po przerwie zawodnik z Gryfu fauluję naszego zawodnika Patryka Ostrowskiego, który nie miał piłki, sędzia to zauważa i pokazuję żółty kartonik zawodnikowi z Sicienka. Nowasielski, próbuje oddać strzał na bramkę, ta próba została zablokowana przez zawodnika z Gryfu Sicienko . Kowalski szuka odpowiedniego miejsca przed polem karnym, aby kolega z drużyny podał mu piłkę, sędzia, który stał przy naszym zawodniku widział sytuacje, kiedy przeciwnik naskoczył Kowalskiemu w stopę. Sędzia od razu pokazuję przeciwnikowi czerwoną kartkę. W 76 minucie Bulman , który biegł w polu karny został sfaulowany przez obrońcę Gryfu. Sędzia odgwizduję rzut karny. Karnego wykonuję Marcin Sadowski, bramkarz rywali broni strzał Sadowskiego. W 84 minucie zawodnik Gryfu, który kilka naście minut wcześniej fauluję Ostrowskiego, znów fauluję naszego zawodnika. Sędzia Główny pokazuję mu żółtą kartkę, to już druga kartka w tym spotkaniu tego zawodnika, co w konsekwencji daje mu czerwoną. W 87 minucie druga szansa naszych zawodników na zmianę wyniku, po faulu w polu karnym na Kowalskim. Sędzia odgwizduje ewidentny rzut karny. Tym razem rzut karny wykonuje Jarosław Mańka, lecz jego strzał także został obroniony przez bramkarza. Cyklon Kończewice pokonuję Gryf Sicienko na wyjeździe 1-3.

Bramki:
14' 1-0 Gryf
20' 1-1 Hamerla asysta Nowasielski

32' 1-2 Kowalski asysta Kurek
44' 1-3 Hamerla asysta Łagodziński​

Skład: Skibiński, Rudewicz, Malarski, P.Ostrowski, Sadowski, Mańka, Kurek, Łagodziński, Hamerla, Kowalski, Nowasielski

Zmiany:
55' zszedł Nowasielski wszedł Bulman
70' zszedł Hamerla wszedł Przyjemski

Żółte Kartki: P.Ostrowski