statystyki szczegółowe

Aktualności

Zwycięstwo na własnym Stadionie

• autor: Admin, 2018-11-11 13:20

14 Kolejka Klasy Okręgowej Cyklon Kończewice-Naprzód Jabłonowo Pomorskie zakończyła się wynikiem 3-0.

W tym meczu Cyklon narzucił swoje tempo gry i dominował nad przeciwnikiem. Naprzód miał kilka sytuacji bramkowych niestety nie udanych, a za to Cyklon od początku meczu o wiele więcej i to do tego udanych. Całej drużynie należą się gratulacje za tak udany mecz. Zwłaszcza naszych bohaterom spotkania Mateuszowi Nowasielskiemu, który zdobył w tym spotkaniu 2 bramki, a także Bartkowi Łagodzińskiemu, który także zainicjował wspaniałą bramkę.

W pierwszych minutach meczu Drużyna Trenera Marka Zająca miała 2 sytuacje bramkowe. Od razu po tych sytuacjach drużyna przeciwna Naprzód Jabłonowo Pomorskie chciało się odegrać, ale niestety ich akcja została szybko przerwana. Już w 5 minucie Cyklon miał szanse na objęcie prowadzenia w tym spotkaniu, lecz nic z tego nie wyszło. Mecz okazał się bardzo nerwowy, a zarazem agresywny ze strony Drużyny przeciwnej, świadczy o tym ilość fauli, która wydarzyła się w trakcie meczu. Drużyna przeciwna w trakcie meczu zobaczyła 3 żółte kartki. W 15 minucie meczu Naprzód Jabłonowo Pomorskie próbowało zmienić wynik meczu, próba ta została zniwelowana przez drużynę Cyklonu. W 18 minucie faul na zawodniku Cyklonu, Mańce, a już minutę później faul na Dziadku. 20 minuta meczu okazja Kowalskiego na pierwszą bramkę w tym spotkaniu. 21 minuta faul naszego zawodnika na przeciwniku. W 23 minucie Jabłonowo Pomorskie stoi przed szansą na zmianę wyniku i objęcia prowadzenia w pierwszej połowie po rzucie rożnym, szansa nieudana. Tę sytuację idealnie wykorzystał nasz napastnik Mateusz Nowasielski, który w 24 minucie po asyście Kurka umieszcza piłkę w bramce rywali. Cyklon prowadzi 1:0. Jabłonowo stwarza sobie szanse na wyrównanie meczu w 32 minucie, ale nasz doświadczony zawodnik Kaczorek wybija mu piłkę. W 37 minucie zostaje faulowany Hamerla. W 39 minucie Jabłonowo dokonuje strzału a piłka znajduję się w bramce, lecz wcześniej odgwizdany jest spalony. 44 minuta faul na P. Ostrowskim. W 45 minucie okazja Cyklonu na powiększenie przewagi niestety po kilkukrotnym dobiciu piłki przez naszych zawodników, sytuację uratował jeden z zawodników Naprzód Jabłonowo Pomorskie wybijając piłkę z pola bramki. Cyklon Kończewice schodzi na przerwę z wynikiem 1:0. Druga Połowa jeszcze bardziej była dominowana przez Cyklon. W 46 minucie zawodnik Jabłonowa dostaje żółtą kartkę za faul na Sadowskim. Zaledwie minutę później zawodnik przyjezdnych fauluję Kurka, a 30 sekund później inny zawodnik fauluję P. Ostrowskiego. 50 minuta szansa Hamerli na zdobycie drugiej bramki w tym meczu po odbiciu główką. 55 minuta faul na "Dziadku". Przechwycenie piłki przez przeciwników i próba zbliżenia się do pola karnego, szybka interwencja Rudewicz i wybicie piłki na aut. 59 minuta szansa Cyklonu na zmianę wyniku na 2:0. 65 minuta zmiana zawodnika w drużynie Cyklonu zszedł Hamerla wszedł Bulman. 66 minuta rożny dla Jabłonowa, przechwycenie piłki i kontratak w wykonaniu Cyklonu. Akcja nie przyniosła oczekiwanego rezultatu. W 69 minucie Nowasielski wyciąga wnioski z poprzednich akcji i ustanawia wynik 2:0. Asystę w tej akcji zyskuję Kowalski. 71 minuta druga zmiana w drużynie Cyklonu, schodzi Sadowski wchodzi Łagodziński. 72 minuta rywale nie poddają się po rożnym oddają strzał na naszą bramkę, interwencja Skibińskiego. 74 minuta trzecia zmiana w naszej drużynie schodzi Nowasielski wchodzi S.Ostrowski. 76 minuta spalony Jabłonowa. 80 minuta żółtka kartka dla zawodnika drużyny Naprzód Jabłonowo Pomorskie za faul na P. Ostrowskim. 85 minuta faul naszego zawodnika na przeciwniku. 90 minuta strzał zawodnika drużyny przeciwnej prosto w naszego bramkarza. 90+2 gol 3:0 strzał oddany przez niezawodnego Bartka Łagodzińskiego. Drugą asystę w tym meczu zyskuję Kurek. Cyklon kończy mecz z wynikiem 3:0. Gratulujemy wszystkim zawodnikom za włożenie całego serca w ten mecz.

Skład: Skibiński, Malarski, Kaczorek, Rudewicz, P. Ostrowski, Mańka, Hamerla, Sadowski, Kurek, Nowasielski, Kowalski

Bramki:
24'Nowasielski asysta Kurek
69'Nowasielski asysta Kowalski
90'+2 Łagodziński asysta Kurek

Zmiany:
65' zszedł Hamerla wszedł Bulman
71' zszedł Sadowski wszedł Łagodziński
74' zszedł Nowasielski wszedł S. Ostrowski