statystyki szczegółowe

Aktualności

Seniorzy: Cyklon rozgromił LZS Świedziebnia

• autor: admin, 2016-09-12 10:48

W sobotnie popołudnie Cyklon rozegrał kolejny mecz ligowy. Na stadionie w Kończewicach gościliśmy drużynę LZS Świedziebnia. Podopieczni trenera Marka Zająca nie byli zbyt gościnni i pokonali rywali aż 6-1.

Początek spotkania w wykonaniu naszych zawodników był niemrawy, jednak mimo optycznej przewagi gości, to cykloniści jako pierwsi objęli prowadzenie. Szybko zdobyta druga bramka oraz trzecia "do szatni" w zasadzie rozstrzygnęły mecz.

Po zmianie stron goście jeszcze próbowali nawiązać kontakt. Zdecydowanie częściej atakowali naszą bramkę, po przypadkowym zagraniu ręką przez Licznerskiego mieli nawet rzut karny, ale zawodnik egzekwujący jedenastkę nie trafił w światło bramki. Co nie udało się gościom z rzutu karnego, udało się z akcji w 57 minucie gry. Goście dalej próbowali zmienić rezultat spotkania, ale trafienie Wardulińskiego na 4-1 pozbawiło ich złudzeń. Po tym golu wszystko wróciło do normy. Cyklon dominował, tworząc sobie wiele sytuacji bramkowych. Dwie z nich wykorzystali Warduliński i Banaszak. Szanse na zdobycie gola mieli także Hamerla i Jedynak, ale nasi młodzi napastnicy nie zdołali pokonać bramkarza rywali. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i Cyklon pewnie zainkasował kolejne trzy punkty.

Bramki:
14' 1-0 Adrian Kowalski (rzut karny po faulu na Patryku Ostrowskim)
18' 2-0 Adrian Kowalski (as.Macie Wojtaś)
45' 3-0 Maciej Wojtaś (as.Bartosz Łagodziński)
57' 3-1 LZS Świedziebnia
71' 4-1 Kamil Warduliński (as. Bartosz Łagodziński)
82' 5-1 Kamil Warduliński (as. Bartosz Łagodziński)
85' 6-1 Marek Banaszak (as.Kamil Warduliński)

Skład:
Andrzejewski - Licznerski,Banaszak,S.Ostrowski,B.Łagodziński - Urbański,Kotarski,Warduliński,P.Ostrowski - Kowalski,Wojtaś

Zmiany:
45' zszedł Ostrowski Sebastian, wszedł Banaszak Marek
56' zszedł Ostrowski Patryk, wszedł Jedynak Jakub
60' zszedł Wojtaś Maciej, wszedł Hamerla Norbert
65' zszedł Kotarski Marcin, wszedł Chylewski Damian